Jak to działa?

Celem www.stancja.pl jest pomoc w znajdowaniu dachu nad głową dla studentów (i nie tylko).

Jesteśmy ogólnopolskim serwisem informacyjnym przeznaczonym dla szukających dachu nad głową studentów oraz chcących ten dach wynająć (mieszkania, pokoje, stancje). W obu przypadkach należy zamieścić ogłoszenie w odpowiedniej kategorii - "Poszukuję" bądź "Wynajmę".

Ze specyfiki rynku nieruchomości wynika, że częściej to oferujący lokal wybierają najemców, tak więc śledź uważnie kategorie "Wynajmę". Pomagamy także znaleźć współlokatorów (te ogłoszenia również zamieszczamy w kategorii "Wynajmę").

Zamieszczanie ofert jest naturalnie bezpłatne. Czas ekspozycji ogłoszenia to 7 dni (jeśli chcesz dłużej, patrz poniżej opcja "Premium"). Umożliwiamy edycję ogłoszenia bądź jego usunięcie, dlatego też udostępniamy możliwość logowania przez Facebook lub prostego założenia konta na stancja.pl w 20 sekund.

Pośrednikom stanowczo dziękujemy - to nie jest serwis dla was.

 

Premium
Wynajmij szybciej i wygodniej - wyróżnij swoje ogłoszenie. Cena to jedynie 11,07 zł brutto za SMS i 7 zł netto za przelew.Ogłoszenie będzie emitowane 14 dni oraz zostanie charakterystycznie wyróżnione w liście ogłoszeń z danego miasta.

Freeze
Zarezerwuj kontakt na 24h - nie bądź owcą w tłumie na castingu. Będziesz miał 24h na negocjacje, obejrzenie lokalu oraz zawarcie umowy.

Like
Nie pobieramy opłat od studentów za zamieszczanie ogłoszeń, dlatego polub nas na Facebooku - nie bądź wiśnia, pozwól innym też znaleźć.

 

Jesteśmy we wszystkich miastach uniwersyteckich. Jeśli masz jakieś propozycje dla nas, ewentualnie uwagi, jak możemy stać się lepsi - skontaktuj się z nami.

 

Dziękujemy,
zespół www.stancja.pl

E-mail: info@stancja.pl satelitarna mapa