Kraków centrum - samodzielny pokój do wynajęcia dla dziewczyny w okolicach Miasteczka Studenckiego

580 PLN

Samodzielny pokój do wynajęcia dla dziewczyny w okolicach Miasteczka Studenckiego. Doskonałe miejsce szczególnie dla studentki. W pozostałych pokojach sympatyczne współlokatorki.
Wyjątkowa lokalizacja – przy ul. Nawojki, naprzeciw Miasteczka Studenckiego AGH, a więc blisko budynków AGH, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Pedagogicznego, Politechniki Krakowskiej, w zasięgu dojścia do ścisłego centrum, budynków Uniwersytetu Rolniczego, Biblioteki Jagiellońskiej itd., w okolicy dużo niedrogich sklepów, blisko kościół pw. NMP z Lourdes ks. Misjonarzy (Duszpasterstwo Akademickie "Na Miasteczku"). Mieszkanie (IV p. w bloku z windą) ok. 48 m2 składa się z 3 pokoi (dla każdej osoby oddzielny pokój), łazienka z pralką, jasna kuchnia w pełni wyposażona, z lodówką, zmywarką, kuchenką gazowo-elektryczną, robotem kuchennym itp., telewizor + DVD oraz urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner) do ewent. wspólnego użytkowania, duży balkon, duży przedpokój z szafami w zabudowie do wspólnego użytku. Efektywne centralne ogrzewanie miejskie. Oświetlenie LEDowe i energooszczędne obniżające rachunki za prąd. Szybki internet UPC (wi-fi), w razie potrzeby możliwość szybkiego podłączenia kablówki i telefonu stacjonarnego.

Opłata za wynajem pokoju: 580 zł/m-c
Opłaty za media (na jeden pokój – osobę): 170 zł udział w czynszu na rzecz spółdzielni (w tym woda i centralne ogrzewanie, wywóz śmieci, winda, opłaty stałe za gaz i prąd itp.) + ok. 50-65 zł samo zużycie (opłaty zmienne) prądu i gazu oraz 1/3 opłaty za internet.
Łącznie koszt wynajmu ok. 800-815 zł
Kaucja 580 zł przy podpisaniu umowy najmu.

 

Data dodania: 30.04.2018 o 17:19

Ogłoszenie wygasa: 30.05.2018 o 17:19

 

Mapa dojazdu


Pokaż kontakt