Pokój dla dwójki w mieszkaniu na Krzykach

550 PLN

Wraz z przyjaciółką, która teraz przebywa w cieplejszych rejonach tego świata na erasmusie, poszukujemy dwójki współlokatorów do naszego mieszkania. Jesteśmy dwiema, bardzo przyjemnymi pracującymi studentkami, z mnóstwem dobrej energii i pysznych przekąsek własnej roboty do zaoferowania. Poszukujemy dwójki przyjaciółek lub pary (niezależnie od orientacji) - osób, które są zainteresowane mieszkaniem w super gniazdku, którym nie przeszkadza utrzymywanie porządku, potrafią płacić na czas i umieją współpracować tak żeby wszystkim nam mieszkało się jak najlepiej.
GDZIE - mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu na Krzykach, 5 minut pieszo do przystanku Przyjaźni (3 dla osób lubiących adrenalinę, która towarzyszy gonieniu tramwaju, bo pospaliście „5 minut” za długo), zaraz obok Biedronka i trzy przystanki tramwajowe do Lidla.
ILE - czynsz za całe mieszkanie wynosi 1600 zł wraz z Internetem (do podzielenia na naszą czwórkę) + opłaty za zużycie. Ostateczna kwota za miesiąc waha się w granicach 550-600 maks.
Na zdjęciach znajdziecie zdjęcia wolnego pokoju, łazienki, kuchni i składzika z pralką. Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane duszyczki, liczymy że znajdziemy wspólny język i wkrótce zamieszkamy razem! Poszukujemy kogoś od lutego 2019. Piszcie, jeśli macie ochotę zamieszkać w Przyjaznej atmosferze!

 

Data dodania: 23.01.2019 o 19:36

Ogłoszenie wygasa: 22.02.2019 o 19:36

 

Mapa dojazdu


Pokaż kontakt