Pokój dwuosobowy - Biskupin - tanio

500 PLN

Witam,
Do wynajęcia od zaraz pokój dwuosobowy w mieszkaniu – ul. Kazimierska. Poszukujemy osób spokojnych i niepalących. Pokój jest umeblowany, na załączonym zdjęciu widoczny jest narożnik sypialny ale zostanie on usunięty i wstawione będzie drugie łóżko jednoosobowe. Mieszkanie jest 3 pokojowe, w pozostałych dwóch pokojach mieszka dwóch pracujących chłopaków oraz kot. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone w sprzęty (pralkę, kuchenkę gazową, kuchenkę mikrofalową), naczynia oraz posiada zabudowany balkon. Na załączonych zdjęciach widoczne są poszczególne pomieszczenia.
Bardzo dobra lokalizacja, linie tramwajowe – 1, 2, 4, 10 (przystanek Chełmońskiego) oraz linie autobusowe – 145, 146 (przystanek Partyzantów) oraz linie nocne 253, 255. Szybka możliwość dojazdu do Placu Grunwaldzkiego – Politechniki lub centrum, rynku – Uniwersytetu. Spokojna okolica, blisko sklepy osiedlowe, Żabka, Biedronka w odległości jednego przystanku.
Cena wynajmu pokoju:
500 zł ze wszystkimi opłatami na osobę. Nie ma dodatkowych opłat. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.
W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt telefoniczny.

 

Data dodania: 29.09.2017 o 07:37

Ogłoszenie wygasa: 29.10.2017 o 06:37

 

Mapa dojazdu


Pokaż kontakt