Szukam lokatora do jedynki

450 PLN

Cześć;)
poszukuje lokatora do pokoju dwuosobowego. INTERESUJE MNIE WYNAJEM OD TERAZ NA OKRES WAKACJI LUB OD TERAZ NA DŁUŻSZY CZAS.
NA OKRES WAKACJI( DO KOŃCA WRZEŚNIA) ZA TĘ SAMĄ CENĘ JEST CAŁY POKÓJ DWUOSOBOWY, CHŁOPAK Z DWÓJKI PRZENOSI SIĘ DO JEDYNKI( MUZYK POJECHAŁ DO DOMU :) ) NA TEN CZAS, WIĘC ZA 450ZL+ MEDIA JEST CALA DWÓJKA ;)

Szukam osoby spokojnej, dbającej o porządek, najlepiej pracującej, lub studenta. W pokoju do wynajęcia mieszka już chłopak po studiach, pracujący( bezkonfliktowy, spokojny człowiek). W pokoju jednoosobowym mieszka student akademii muzycznej również bezkonfliktowy i spokojny ;) więc jedyny warunek dla zainteresowanego, to respektowanie ćwiczenia na instrumencie w mieszkaniu ( oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku i przestrzeganiem ciszy nocnej) Jak wspomniałem, chłopak z jedynki pojechał do domu na wakacje, chłopak z dwójki przeniósł się więc do jego pokoju i cała dwójka jest za 450 dla jednej osoby.

Mieszkanie w pełni wyposażone, na wakacjach wyremontowano kuchnię. Dwa pokoje, kuchnia i łazienka. MIESZKANIE MIEŚCI SIĘ NA ULICY BŁAŻEJA CZEPCA 3
Czynsz od osoby-450zł
Wszystkie opłaty(media)- 400-450zł dzielone między trzech lokatorów i Internet 59zł również dzielony na 3, więc to wszystko to jakieś168zł na osobę.
KAUCJA ZWROTNA WYNOSI 450ZŁ od osoby (jest na pewno zwrotna).

Okolica bardzo spokojna, w sąsiedztwie grupy bloków domki jednorodzinne, 5 min do przystanku tramwajowego „wesele”

Mieszkanie do obejrzenia po ustaleniu terminu ;)
Więcej informacji pod telefonem: 505 429 552
Polecam!

 

Data dodania: 21.07.2016 o 10:53

Ogłoszenie wygasa: 19.09.2016 o 10:53

 

Mapa dojazdu


Pokaż kontakt