Wynajmę miejsce w pokoju 2 - osobowym

790 PLN

Opis pokoju 2-osobowego:
Pokój przeznaczony dla osób, które chcą dzielić czas ze swoją drugą połówką albo z najlepszym przyjacielem/przyjaciółką. Pokoje 2-osobowe stanowią część segmentu 2+2 lub 2+3 (w skład którego wchodzą: 2 pokoje 2os lub pokój 2os i 3os ze wspólną łazienką i przedpokojem). Znajdują się w nim dwa wygodne łóżka o wymiarach 90x200 cm, dwie pojemne szafy oraz dwa biurka i dwa komfortowe krzesła marki INS Nowy Styl oraz lampki do czytania. Wejście do łazienki, jak również lodówka znajdują się w przedpokoju, do którego dostęp mają jedynie lokatorzy z pokoju obok.
Metraż: 13-15 m2
Cena: Czynsz 590 zł (za 1 osobę) + 200 zł (za 1 osobę) opłata stała (opłata obejmuje: woda, prąd ogrzewanie, ochrona i monitoring, pranie i wymiana pościeli, pranie i wymiana ręczników, nielimitowany szybki Internet, sprzątanie części wspólnych).
Do dyspozycji studentów oddajemy w budynku:
- 11 wspólnych kuchni wyposażonych w nowoczesny sprzęt AGD
- pralnię samoobsługową z suszarnią
- pokój do spędzania wolnego czasu, który można w każdej chwili przekształcić s w salę konferencyjną
- punkt ksero
- biblioteka z bezpłatnym dostępem do kilkuset książek w języku polskim i angielskim
- nielimitowany dostęp do szybkiego Internetu
- parking
- miejsce postojowe na rowery

W pobliżu znajduje się:
- bankomat
- sklep spożywczy oddalony zaledwie o 50 m czynny jest każdego dnia tygodnia w godzinach 06:00-23:00
- park

Lokalizacja:
- Najbliższy przystanek autobusowy (Koszykarska) oddalony jest od akademika o 300 metrów. Dojazd w pobliże Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego zajmuje zaledwie 4 minuty (2,5 km), a do Akademii Wychowania Fizycznego i Politechniki Krakowskiej 9 minut (4,3 km). Na Uniwersytet Ekonomiczny można dotrzeć w 10 minut (4,7 km), a do Uniwersytetu Jagiellońskiego dojazd zajmie 15 minut (7 km).
- Zaledwie kwadrans zajmuje dojście spacerkiem na Bulwary Wiślane, popularne miejsce przechadzek i joggingu. Niewiele dalej znajdują się dwa centra handlowe - M1 i Galeria Plaza (wraz z multipleksem Cinema City) oraz Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków.
- Położony w południowej części Płaszowa Zalew Bagry wraz z piaszczystą plażą jest dużą atrakcją dla miłośników sportów wodnych.
- Z przystanku tramwajowego (Kuklińskiego) dojazd na Dworzec Kolejowy trwa 12 minut. Dotarcie na Rynek Główny zajmie tylko 15 minut, a Stare Miasto to ścisłe centrum Krakowa, gdzie kilkaset barów, restauracji i klubów zapewnia spragnionemu wrażeń studentowi dobrą zabawę do białego rana.
Oferta skierowana jest do studentów.
Kontakt:
kontakt@unibase.pl
www.unibase.pl

 

Data dodania: 03.12.2018 o 12:06

Ogłoszenie wygasa: 02.01.2019 o 12:06

 

Mapa dojazdu


Pokaż kontakt