Do wynajęcia pokój idealny dla młodej osoby, studiującej lub pracującej, w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Wassowskiego. Cicha willa w bocznej uliczce. Zaraz obok duży park / las

939 PLN

W najbliższej odległości znajduje się: Politechnika Gdańska (300m), infrastruktura handlowo-usługowa, np. Galeria Manhattan (400m), Lidl (600m), bary, restauracje (Aioli 450m), puby (Ziemia 400m) oraz komunikacja: autobus 250m, tramwaj Miszewskiego 450m, SKM Wrzeszcz 1km.
Gdański Uniwersytet Medyczny 2km.

Mieszkanie jest nowocześnie urządzone, bardzo jasne i słoneczne. Pokój wyposażony w komfortowe łóżko, biurko z krzesłem, szafę, komodę, suszarkę na pranie, kołdrę, koc, poduszkę (bez pościeli).
W skład mieszkania wchodzą dwie w pełni wyposażone łazienki oraz kuchnia do wspólnego użytku. Wszystkie niezbędne sprzęty na miejscu.
Szybkie wifi w cenie.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na obejrzenie pokoju.

Wymagana kaucja

Wyjeżdżam z Polski i chciałbym znaleźć kogoś do mojego pokoju. Jestem Włochem i nie mówię po polsku. Zadzwoń po informacje, jeśli mówisz po angielsku. Jeśli nie mówisz po angielsku, napisz do mnie, a odpowiem ci za pomocą tłumacza google. Jeśli po napisaniu do mnie nadal masz wątpliwości, możesz porozmawiać z wynajmującym (Polski). Pokój będzie dostępny od końca lipca / początku sierpnia

 

Data dodania: 25.07.2021 o 14:42

Ogłoszenie wygasa: 24.08.2021 o 14:42

 

Pokaż kontakt