Jasny pokój w centrum 12m2! Nowe budownictwo! Monitoring!

500 PLN

Wynajmę bezpośrednio pokój o powierzchni około 12m2. Pokój jest umeblowany w łóżko z wygodnym materacem, biurko, regał na książki, komodę i przestronną szafę narożną. Mieszkanie posiada duży przedpokój z trzema szafami wnękowymi, w pełni wyposażoną kuchnię (lodówka, piec elektryczny, mikrofalówka i piekarnik elektryczny), łazienkę z wanną i pralką oraz osobne WC.

Pokój mieści się w mieszkaniu przy ulicy Mylnej - bezpieczny, nowoczesny, monitorowany kompleks bloków mieszkalnych z własnym dziedzińcem. W kompleksie, na parterze od strony ulicy, znajdują się gabinety lekarskie i kilka sklepów. W bliskiej okolicy znajduje się Biedronka, Lidl, siłownia, Rynek Jeżycki, kino, teatr, McDonald i inne obiekty usługowe. Lokalizacja mieszkania zapewnia również dobry dostęp do komunikacji miejskiej, a do uczelni znajdujących się w centrum miasta spokojnie można dojść pieszo. W pobliżu znajdują się dwa parki - Sołacki i Wodziczka.

Całe mieszkanie jest bardzo przestronne i ma 66 m2. Posiada 3 pokoje. Dwa pozostałe są zamieszkałe przez dwie miłe dziewczyny ceniące sobie prywatność i spokój. Pokój wynajmę jednej dziewczynie.

Szybki internet 600 Mb/s.

Do ceny wynajmu należy doliczyć część czynszu w wysokości 250 złotych (w nim zawarta jest już zaliczka za zużycie wody, ogrzewanie, wywóz śmieci, internet itp) i należność za energię elektryczną, która dzielona jest przez ilość osób i wynosi w sumie do 50 zł miesięcznie - zależnie od zużycia energii elektrycznej. Całość miesięcznych opłat nie przekracza 800 złotych.
Kaucja jest w wielkości jednej miesięcznej opłaty.

Pokój jest dostępny od 01.07.2020 r.

 

Data dodania: 24.06.2020 o 13:12

Ogłoszenie wygasa: 24.07.2020 o 13:12

 

Mapa dojazdu


Pokaż kontakt