Komfortowe pokoje w mieszkaniu studenckim w Centrum Bydgoszczy

420 PLN

Mieszkanie studenckie z balkonem i Internetem z niskimi kosztami eksploatacyjnymi w atrakcyjnej cenie w Śródmieściu, w najlepiej skomunikowanym miejscu - przy Rondzie Grunwaldzkim.
Mieszkanie wyremontowane, ciepłe, z centralnym ogrzewaniem z automatycznym sterownikiem, zlokalizowane 2 minuty od WSG, 4 min od C.H. Rondo, 1 minuta od Multikina, 2 minuty do największego w Bydgoszczy węzła komunikacyjnego – Ronda Grunwaldzkiego, spacerem 10 minut do ścisłego centrum Bydgoszczy, 10 minut do PKP, 3 przystanki do C. Medicum na Jagiellońskiej, 5 minut do UTP na Kordeckiego. Wokół tereny zielone i blisko Brda oraz Kanał Bydgoski. Internet gratis.
Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi dwu-osobowych (mogą być też 1 osobowe) zamykanych na klucz. Pokoje przestronne po dwadzieścia kilka metrów, jasne, z dużymi oknami z roletami, całkowicie i nowocześnie umeblowane. W każdym z pokoi znajduje się: zestaw szaf i półek, duże biurka, wygodne fotele biurowe, komfortowe rozkładane kanapy, kołdry, poduszki oraz pościel, lampy halogenowe, lampki na biurko etc. Nowoczesne wyposażenie. Wyposażenie dodatkowe w mieszkaniu to: deska do prasowania i żelazko, odkurzacz, suszarki.
W kuchni znajdziecie Państwo nowoczesne wyposażenie: dużą lodówkę z zamrażarką, kuchenkę gazową z piekarnikiem, okap, wentylację, mikrofalówkę, czajnik gazowy i elektryczny, naczynia – 12 kpl., sztućce, kubki , garnki, etc.
Łazienka wyposażona w: pralkę, umywalkę z szafką, kabinę prysznicową, WC, duże lustro, wieszaki, półki, etc.
Mieszkanie wynajmowane na zasadzie miejsc w pokojach. Oficjalna umowa cywilna.
Z 4 pokoi zostały 2 do wynajęcia.
Sugerowane ceny za wynajem 1 miejsca w pokoju dwuosobowym:
Pokój „Słoneczny z balkonem” – 420 zł za osobę (2-osobowy)
Pokój „Miętowy” – 420 zł za osobę (2 osobowy)
Niskie opłaty za media. Opłaty związane z wykorzystaniem prądu, gazu, wody – rozliczane proporcjonalnie do liczby osób zamieszkujących mieszkanie. Faktury wysyłane Najemcom do wglądu i dzielone na wszystkie osoby wynajmujące mieszkanie w danym czasie. Nie wliczone w cenę wynajmu. Koszty te to około 80 zł licząc średniomiesięcznie.
Dla studentów to idealna lokalizacja, bez straty czasu i kosztów dojazdu do uczelnii, czy też „rozrywkowego” centrum Bydgoszczy. Zapraszam !
Kontakt: Ewelina

 

Data dodania: 01.09.2019 o 02:49

Ogłoszenie wygasa: 01.10.2019 o 02:49

 

Mapa dojazdu


Pokaż kontakt