Ogromny pokój dwuosobowy 2 pomieszczenia 32m2 - 10min centrum KUL UMCS

700 PLN

Pokój wolny od 1 lipca. Możliwość wynajmu do końca września, na rok lub rezerwacja od października. Pokój składa się z 2 pomieszczeń, bez drzwi między nimi. Większe ma 26m2, mniejsze 6m2. Mniejsze pomieszczenie jest idealne do nauki, pracy albo na garderobę. Przepraszam że na zdjęciach nie posprzątany, ale od kiedy wyremontowałem dom był wynajęty i nie zdążyłem zrobić zdjęć.

Jeżeli szukasz miejsca w którym:

- mieszkają ludzie pozytywnie nastawieni do życia
- panuje dobra atmosfera
- poczujesz się bezpiecznie i komfortowo
- odpoczniesz po męczącym dniu

To ogłoszenie jest dla ciebie! Odezwij się do mnie, żeby ustalić szczegóły najmu.

Pokój jest na Sławinku w okolicy ul. Głogowej - minutę od piekarni, 2 minuty od przystanku autobusowego, 4 minuty od stokrotki i Rossmanna, 10 minut od centrum miasta. Na KUL i UMCS dojedziesz autobusem w 10 minut, przystanek znajduje się 200 metrów od domu!

Pokój znajduje się w domu po generalnym remoncie. W domu obowiązuje regulamin, mieszkają w nim osoby pracujące i studenci.

Kuchnia jest w pełni wyposażona: 2 lodówki, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, stół z krzesłami. Każdy lokator ma swoją szafkę w kuchni, dodatkowo jest ona w pełni wyposażona w patelnie, garnki, przybory kuchenne i zastawę stołową.

Dostępne są 2 łazienki, obie z toaletą, wanną i zlewem z lustrem, na wannie zasłonka, żeby brać szybki prysznic. Każdy ma swoją półkę w łazience. W domu jest nowa, energooszczędna pralka, która nawet przy wirowaniu działa bardzo cicho.

W przedpokoju jest pojemna szafa na buty, wieszaki na ubrania, oraz komplet wypoczynkowy – jak będziesz potrzebował zmienić otoczenie podczas pracy czy nauki! Wszystko jest tak przemyślane, żeby się dobrze mieszkało, można było odpocząć i popracować czy się pouczyć.

Całkowity koszt wynajmu pokoju zawierający opłaty za media, ogrzewanie oraz internet to 900zł za miesiące lipiec, sierpień, wrzesień; od października do czerwca 1100 zł. Nie wzrasta ani nie maleje w ciągu roku, więc masz pewność stałych kosztów za mieszkanie.

 

Data dodania: 26.06.2020 o 13:55

Ogłoszenie wygasa: 26.07.2020 o 13:55

 

Mapa dojazdu


Pokaż kontakt