Ostatni wolny pokój 1 os. w mieszkaniu 3 pokojowym

1300 PLN

Do wynajęcia ostatni pokój 1 os. w mieszkaniu 3 osobowym, 4 pokojowym, w jednym z wieżowców naprzeciwko Kredki i Ołówka, przy skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Bujwida.

Cena pokoju 1300 zł. [plus opłaty licznikowe i internet UPC (+/- 250zł. os. w zależności od zużyć)]

Wymagana kaucja w wysokości 1300 zł.

Mieszkanie jest po odświeżeniu, w pełni umeblowane. Do dyspozycji lokatorów sprzęt AGD, pralka, mikrofalówka itp. Ogrzewanie miejskie. Do wszystkich pokoi jest wejście bezpośrednio z części wspólnej, pokoje zamykane na klucz. W oddzielnej kuchni można swobodnie przygotowywać swoje posiłki, a duży balkon oraz salon do wspólnego użytku są ogromnym atutem.

Plac Grunwaldzki to ścisłe uczelniane centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Przyrodniczy i wydział Mat i Inf Uniwersytetu Wrocławskiego. Blisko wszelkie sklepy i punkty usługowe typu: restauracje, piekarnie, Żabki, warzywniaki, salony fryzjerskie, Carrefour, Biedronki itp. Około 5min. spacerem do Pasażu Grunwaldzkiego. Bardzo dobry dojazd w każde miejsce we Wrocławiu z Ronda Reagana, Bujwida, Grunwaldzkiej.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego! W godz. ~ 7:00-21:00

 

Data dodania: 17.04.2023 o 21:34

Ogłoszenie wygasa: 17.05.2023 o 21:34

 

Pokaż kontakt

Warning: Unknown: write failed: Disc quota exceeded (69) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/tmp/) in Unknown on line 0