Pokój 1 osobowy blisko UMP, Ataner Marcelin Poznań

1200 PLN

Poszukuję lokatorki (studentki) na podnajem (za zgodą właściciela) pokoju o powierzchni 9,5 m2 w mieszkaniu 3 - pokojowym o powierzchni 54 m2 + 10 m2 balkon. Budynek oddany w 2020 roku przy ulicy Marcelińskiej na prestiżowym, zamkniętym, strzeżonym przez ochronę i monitorowanym osiedlu ATANER, na dzielnicy Marcelin w Poznaniu.
Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, wyposażone we wszystkie niezbędne i nowoczesne sprzęty elektroniczne: płyta indukcyjna, lodówka z zamrażarką, zmywarka i piekarnik (marki BOSCH) oraz pralkę (marki Whirpool). Ponadto w mieszkaniu znajduje się kompletne wyposażenie akcesoriów kuchennych, łazienkowych oraz gospodarczych do sprzątania. Wszystkie okna posiadają elektryczne rolety zewnętrzne.
Mieszkanie jest przestronne i komfortowo zaprojektowane, przynależy również do niego komórka lokatorska w piwnicy.
Lokalizacja wprost idealna pod Uniwersytet Medyczny (1,8 km ulicą do końca, do kampusu), w pobliżu osiedla znajdują się dwie Biedronki oraz Lidl, w bloku na parterze jest również Żabka, na osiedlu warzywniak, piekarnie, restauracje i kawiarnie, w pobliżu galeria handlowa King Cross oraz szpitale i poczta.
Poszukuję lokatorki spokojnej, niepalącej, która będzie utrzymywała schludny porządek zarówno w podnajmowanym pokoju jak i w części wspólnej (kuchni z aneksem, łazience, przedpokoju i na balkonie). Mieszkam z ułożoną, towarzyską i niesprawiającą problemów dorosłą kotką rasy Neva Masquarade, zatem poszukuję osoby, która zaakceptuje moje zwierzę.
W pokoju przeznaczonym do podnajęcia znajduje się tylko sofa (widoczna na zdjęciu), która nie rozkłada się. Istnieje możliwość wyniesienia z pokoju sofy według życzenia.
Pokój należy urządzić według własnych potrzeb.

Koszty:
1500 zł miesięcznie (wraz z czynszem administracyjnym)
W cenie również jest szybki internet Wi-Fi oraz możliwość korzystania z komórki lokatorskiej, osiedlowej siłowni dostępnej tylko dla mieszkańców osiedla, zewnętrznego zamykanego boiska oraz rowerowni.
Prąd płatny co 2 miesiące po połowie.
Dodatkowo kaucja 1000 zł.

Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość podnajęcia miejsca parkingowego w hali garażowej, w tym samym bloku.

Możliwość oglądania mieszkania od 18 sierpnia a podnajęcie od września 2022 roku.

 

Data dodania: 04.08.2022 o 12:18

Ogłoszenie wygasa: 03.09.2022 o 12:18

 

Pokaż kontakt