Pokój 2osobowy idealny dla pary - cena za wszystko bez niespodzianek. Warto!

998 PLN

Pokój 2osobowy (18m2 plus balkon) w mieszkaniu 3 pokojowym (54m2). Mieszkanie całkowicie przeznaczone na wynajem liczy 3 pokoje. 1 pokój zamieszkuje symatyczmy chłopak studiująco-pracujący, drugi pokój jednoosobowy jest wystawiony w innym ogłoszeniu. Czyli mieszkanko przeznaczone maksymalnie dla 4 osób co daje komfortowe korzystanie z części wspólnych jak kuchnia czy łazienka.

Wszystkie pokoje są niezależne, zamykane na klucz co daje poczucie prywatności. Wszystko jest umeblowane i wyposażone w najpotrzebniejsze sprzęty jak pralka automatyczna, odkurzacz, lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa, jadalnia, piwnica do dyspozycji. Całe mieszkanie z dostępnem WiFi do bardzo szybkiego światłowodowego internetu.

Pokój również umebowany, łóżka posiadają bardzo wygodne materace, nie ma żadnego spania na tapczanach ;-) pojemna szafa i biurka.

Wygodny dostęp do sklepów (Biedronka, Żabka, Supermarket Newa, ryneczek, lokale gastronomiczne, komunikacja miejska autobusowa i szybki tramwaj PST. Wygodnie i szybko dojedziesz do pracy na uczelnię, do miejsc rozrywki.

Cena 499/os zawiera już całą kwotę wraz z wszelkimi mediami (woda, ogrzewanie, prąd, gaz, ścieki, wywóz śmieci - konieczna segregacja odpadów) Bez dodatkowych dopłat, ukrytych kosztów i niepodzianek! Dokładnie wiesz ile będzie kosztowało Twoje zamieszkanie.

Pobieram kaucję zwrotną za 1 miesiąc czyli 998zł za pokój. po 499/os.

Zapraszam do kontaktu i zamieszkania.

 

Data dodania: 06.09.2020 o 21:27

Ogłoszenie wygasa: 06.10.2020 o 21:27

 

Mapa dojazdu


Pokaż kontakt