Pokój do wynajęcia dla spokojnej dziewczyny

900 PLN

Do wynajęcia pokój w 3-pokojowym mieszkaniu. Lokal jest zamieszkany przez dziewczyny i tak ma pozostać ;) Każdy pokój jest oddzielny (żaden nie jest przechodni).

Pokój ma ok. 12 mkw., okno na południowy zachód z roletą. Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęt AGD: pralka , odkurzacz, czajnik elektryczny i żelazko. W samym pokoju jest duża szafa, łóżko robione na zamówienie, które można wykorzystać, ewentualnie wymienić materac , jest też bardzo duże biurko w zabudowie oraz fotel.
Łazienka z prysznicem, osobna kuchnia.

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Sobieskiego, na pograniczu Wilanowa oraz Mokotowa, naprzeciwko Instytutu Neurologii i Psychiatrii, blisko skrzyżowania z Al. Wilanowską. Pod samym blokiem jest przystanek autobusowy w kierunku centrum (m.in. 116, 519, 522). W odległości 200 m jest przystanek w kierunku Metra (M.Wilanowska oraz M.Służew).
Dobry dojazd UW i SGGW około 25 minut.

W najbliższej okolicy pełna infrastruktura usługowa i handlowa, warzywniaki, Biedronki, itp. wszystko maksymalnie 5 minut spacerem. Sadyba Best Mall niecały 1 km w linii prostej. Bardzo bezpieczna okolica - pod samym blokiem znajduje się Ambasada Wietnamu, a tuż obok dwie szkoły podstawowe (polska i francuska), w związku z tym regularne patrole Policji. Osiedle zamieszkane głównie przez emerytów, nocą bezpiecznie jak nigdzie indziej.

Cena 900 zł plus rachunki (gaz i prąd, łącznie ok. 20 zł/os.), kaucja zwrotna 700 zł.

 

Data dodania: 29.09.2019 o 15:06

Ogłoszenie wygasa: 29.10.2019 o 14:06

 

Pokaż kontakt