Pokój do wynajęcia, zapraszam!

1100 PLN

DO WYNAJĘCIA duży pokój jednoosobowy 13 m^2 z balkonem w mieszkaniu na ul. Kleniewskich w Lublinie. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, przestronnej kuchni, łazienki osobno z WC. Możliwość wprowadzenia się od listopada. Pozostałe pokoje zajmują studentki, więc preferowane są kobiety.

Wysoki standard, pełne umeblowanie, mieszkanie rok po remoncie, sprzęty AGD nowe. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu jest dostęp do Internetu światłowodowego.

Doskonała LOKALIZACJA – dwie minuty drogi do szpitala SPSK 4, pięć minut do szpitala USZD Chodźki i na zajęcia na Uniwersytecie Medycznym. W pobliżu liczne sklepy i punkty usługowe, przystanki, bezproblemowa komunikacja z pozostałymi częściami miasta. Bardzo blisko do starówki i dworca PKS. Położenie w okolicy centrum miasta daje bardzo dużą elastyczność i pozwala oszczędzić na dojazdach.

Opłaty: czynsz 1000 zł/mc + zaliczka na media 100 zł/miesiąc. W skład czynszu wchodzi opłata do spółdzielni mieszkaniowej, rachunki za prąd, zimną i ciepłą wodę i Internet. Brak konieczności dopłat za rachunki – Właścicielka sama rozlicza się z opłat. Całkowity koszt wynajmu 1100 zł/miesiąc.

Ogłoszenie grzecznościowe w imieniu Właścicielki. Zapraszam do obejrzenia pokoju po wcześniejszym umówieniu się. W przypadku zainteresowania obowiązuje pisemna umowa z Właścicielką. Kaucja zwracana po okresie najmu w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

 

Data dodania: 08.11.2022 o 15:43

Ogłoszenie wygasa: 08.12.2022 o 15:43

 

Pokaż kontakt