Pokój jednoosobowy z balkonem - 10 minut od centrum, KUL, UMCS.

500 PLN

Pokój wolny od 1 lipca. Możliwość wynajmu na 3 miesiące lub na rok.

Jeżeli szukasz miejsca w którym:

- mieszkają ludzie pozytywnie nastawieni do życia
- panuje dobra atmosfera
- poczujesz się bezpiecznie i komfortowo
- odpoczniesz po męczącym dniu

To ogłoszenie jest dla ciebie! Odezwij się do mnie, żeby ustalić szczegóły najmu.

Do wynajęcia pokój na Sławinku w okolicy ul. Głogowej - minutę od piekarni, 2 minuty od przystanku autobusowego, 4 minuty od stokrotki i Rossmanna, 10 minut od centrum miasta. Na KUL i UMCS dojedziesz autobusem w 10 minut, przystanek znajduje się 200 metrów od domu!

Pokój znajduje się w domu po generalnym remoncie. Dom posiada regulamin, mieszkają w nim osoby pracujące i studenci.

Kuchnia jest w pełni wyposażona: 2 lodówki, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, stół z krzesłami. Każdy pokój ma swoją szafkę, dodatkowo kuchnia jest w pełni wyposażona w patelnie, garnki, przybory kuchenne i zastawę stołową.

Dostępne są 2 łazienki, obie z toaletą, wanną i zlewem z lustrem, na wannie zasłonka, żeby brać szybki prysznic. Każdy ma swoją półkę w łazience. W domu jest nowa, energooszczędna pralka, która nawet przy wirowaniu działa bardzo cicho.

W przedpokoju jest pojemna szafa na buty, wieszaki na ubrania, oraz komplet wypoczynkowy – jak będziesz potrzebował zmienić otoczenie podczas pracy czy nauki! Wszystko jest tak przemyślane, żeby się dobrze mieszkało, można było odpocząć i popracować czy się pouczyć.

Pokój wolny od 1 lipca. Możliwość wynajmu na 3 miesiące lub na rok.

Całkowity koszt wynajmu pokoju zawierający opłaty za media, ogrzewanie oraz internet to 600zl za miesiące lipiec - wrzesień. Od października do czerwca 750zl za miesiąc.

 

Data dodania: 26.06.2020 o 13:59

Ogłoszenie wygasa: 26.07.2020 o 13:59

 

Mapa dojazdu


Pokaż kontakt