Studio dla 2 osób w akademiku Depot Gdańsk

1100 PLN

Studio 2 osobowe- dla par, znajomych.

Witam, odstąpię umowę wynajmu dwuosobowego studia w akademiku Depot Gdańsk o powierzchni 22m2.

Prywatny akademik Student Depot znajduje się na Przymorzu, blisko przystanków autobusowych, tramwajowych oraz w sąsiedztwie stacji Szybkiej Kolei Miejskiej. Akademik ma świetne połączenia ze ścisłym centrum oraz z największymi gdańskimi uczelniami, jak: Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademia Muzyczna, Sopocka Szkoła Wyższa, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna, Wyższa Szkoła Turystyki I Hotelarstwa, Wyższa Szkoła Zdrowia, SWPS oddział w Sopocie.

Tuż obok naszego domu studenta znajduje się hipermarket i centrum handlowe, tereny zielone, sklepy, bistra, kluby, plaża i inne miejsca niezbędne do wygodnego studenckiego życia.
Jest to niezależne studio, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Macie do dyspozycji jedno długie biurko z krzesłami, 2 łóżka(bez problemu można połączyć je w jedno duże), przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem.

All-Inclusive to: szybkie wi-fi, siłownia, nielimitowane użycie mediów, strefa work&chill, ochrona 24/7,pralnia.
Studio znajduje się na 7 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę Przymorza. W budynku znajdują się 2 windy.

* Cena- 1100zł za jedną osobę (zawiera wszystkie koszty).
* Zapraszam do kontaktu telefonicznego- 882073408

 

Data dodania: 06.02.2021 o 16:13

Ogłoszenie wygasa: 08.03.2021 o 16:13

 

Mapa dojazdu


Pokaż kontakt