Wynajmę pokój w mieszkaniu 2-pokojowym

800.00 PLN

Wynajmę pokój jednoosobowy w dużym mieszkaniu dwupokojowym przy ul. Litewskiej – najchętniej studentce lub osobie pracującej.
Ogłoszenie skierowane jest do kobiet z powodu sympatycznej, spokojnej kobiety pracującej wynajmującej drugi pokój w mieszkaniu.
W mieszkaniu 2 pokoje nieprzechodnie, przedpokój, kuchnia i łazienka.
W przedpokoju szafy na kurtki i buty, kuchnia wyposażona w nową kuchenkę, lodówkę, szafki.
Łazienka z prysznicem i nową pralką.

Ogrzewanie CO oraz woda wliczone są w czynsz, dodatkowo płatne tylko prąd i gaz.

W pobliżu mieszkania znajduje się Biedronka oraz kilka sklepików osiedlowych, a także siłownia. Bardzo dobre połączenia z każdym miejscem w Krakowie – ok. 25 min. pieszo na Rynek czy do Galerii Krakowskiej, nieopodal znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: Urzędnicza, Nowy Kleparz, Wrocławska, Dworzec Towarowy. Okolica zielona, widok z okna na dziedziniec z dużą ilością drzew jest bardzo spokojna i cicha (nie słychać ruchu ulicznego. Bardzo blisko do dworca kolejowego i autobusowego.

Koszt odstępnego za pokój (wraz z czynszem) wynosi 750 zł. Rachunki (prąd, gaz) są niewielkie (gaz 49 zł/2 osoby – płatny raz na 2 miesiące prąd 42 zł/2 osoby – płatny co miesiąc). Brak dodatkowych opłat w okresie zimowym!

Dostępne od zaraz. Możliwość wynajęcia na dłuższy okres czasu.

Preferowany kontakt telefoniczny do osoby wynajmującej już pokój, która po umówieniu się pokaże mieszkanie – Magda 608 121 230 – ewentualnie prześle zdjęcia.

Zapraszam do oglądania!

Zdjęcia ma: magda.lazarr@gmail.com

 

Data dodania: 10.06.2020 o 11:31

Ogłoszenie wygasa: 10.07.2020 o 11:31

 

Mapa dojazdu


Pokaż kontakt